Vienetiniai baldai

 Žmogų ir medį nuo seno sieja stiprus ryšys. Medis suteikia stiprybės, ilgaamžiškumo ir darnos namams. Mediniai baldai išsaugo gydomąsias medžio savybes, ramina ir kuria namų jaukumą. Šimtmečiais geriausių meistrų rankos suteikia medžiui formą ir įkvepia gyvybę.
Baldas yra gražus kai jame tinkamai išlaikytos proporcijos, parinktos medžiagos, dekoro elementai, spalva. Viską lemia aukšta baldų atlikimo kokybė.
Mes kuriame ir gaminame aukščiausios kokybės, vienetinius, rankų darbo valgomojo, svetainės, miegamojo ar darbo kambario baldus, židinio apdailos detales, interjero aksesuarus bei skulptūras iš medžio. Mūsų meistrai kuria įvairių stilių medinius baldus - nuo klasikinių gausiais medžio raižiniais, gintaro ar stiklo inkrustacijomis, kalvystės elementais puoštų prabangų iki subtilių formų modernių baldų.
Individualiai, tik Jums sukurtas baldas, ar dekoro detalė suteikia interjerui išskirtinumo ir prabangios estetikos. Kokybiškai pagaminti, vienetiniai rankų darbo baldai ar detalės taps Jūsų namų vertybe.
 

EN
RU
© 2008-2013 2CM - interjero studija      Interneto svetainių kūrimas adme      Turinio valdymo sistema easywebmanager